Müəllim otağı Balacalar üçün Ş a g i r d T e s t Physics   help Anketa HOME


Bu səhifədə Siz Lənkəran 10 Nli orta məktəbdə
INTEL kursunun fəaiyyəti ilə tanış olacaqsınız.
Metodist -Aygün Əzizova
A.-Akademik Zərifə Əliyeva adına məktəbin IKT profili üzrə müavini
Təlimçilər - Bəşirov Mirnamiq - LDU, fiz.riy.e.n.,dosent,
Səfərova Ilhamə - 10 N-li məktəb, I kateqiriyalı fizika müəllimi









Təbrik edirik -
25 fevral 2009 cu il tarixdə
Lənkəran 10 saylı məktəbin 3 müəllimi -
Səfərova Ilhamə
Axundov Qadir
Agayeva Nəzakət Innovativ müəllimlər müsabiqəsinin
final mərhələsində iştirak etmişlər.
Innovativ Müəllimlər şəbəkəsi

28 fevral 2009 ildə ParkINN hotelində keçirilən konfransda elan edildi-
Akademik Zərifə Əliyeva adına məktəbin IKT profili üzrə müavini Aygün Əzizova
və Lənkəran 10 saylı məktəbin fizika müəllimi Ilhamə Səfərova II yerə layiq görülmüşlər.
Mükafatların təqdimatı
(ilk iki şəkil http://itn-az.spaces.live.com/ saytından götürülmüşdür) (Azərbaycanmüəllimi 6 mart 2009, səh-4)



T ə b r i k
e d i r i k

Lənkəran INTEL gələcək üçün təhsil kurslarının trenerleri--

Mirnamiq Bəşirov koordinator-metodist mbashirov@mail.ru

İlhamə Səfərova 10 saylı,o.m. i.safarova@mail.ru
Quliyeva Vüsalə 10 saylı, o.m. vquliyeva@box.az, vusala@mail.ru
Şərqiyyə Eminova 1 saylı, o.m. sherqiye@mail.ru
Səmirə Quliyeva 1 saylı, o.m. samiraquliyeva@mail.ru
Həsənova Ruhəngiz Velədi k /o.m, Ruhangiz75@mail.ru
Gunay Həsənova Velədi k/o.m, gunay76@mail.ru
Rəşidə Məmmədova 9 saylı,o.m. mrs_69@mail.ru
Gülnarə Xasıyeva 9 saylı,o.m. gulnar.x10@gmail.com




2008 avqust-dekabr
I qrup -
1. Axundov Qadir (direktor)tarix Lənkəran 10 sayli -sertifikatN009L-10
2. Sadiyev Aqil (direktor müavini)tarix Lənkəran 10 sayli sertifikatN008L-10
3. Abdulayeva Zəhra (direktor müavini)tarix Lənkəran 10 sayli sertifikatN007L-10
4. Dadasova Samira ibt.sinif Lənkəran 10 sayli sertifikatN005L-10
5. Eyniyeva Zulfiyya - biologiya Lənkəran 10 sayli sertifikatN002L-10
6. Nematova Nuriyya -ibt.sinif Lənkəran 10 sayli sertifikatN010L-10
7. Agayeva Nazakat - biologiya Lənkəran 10 sayli sertifikatN003L-10
8. Heydərova Zuleyxa - ibt.sinif Lənkəran 10 sayli sertifikatN001L-10
9. Məmmədova Aynur - musiqi Lənkəran 10 sayli sertifikatN004L-10
10.Nahidə Aliyeva - informatika Lənkəran 10 sayli sertifikatN006L-10
II qrup 2008 sentyabr
1. Abasaliyeva Dilarə - əmək təlimi Lənkəran 10 sayli sertifikatN011L-10
2. Quliyave Vusalə - əmə təlimi Lənkəran 10 sayli sertifikatN012L-10
3. Günel Əzizova - riyaziyyat Lənkəran 10 sayli sertifikatN013L-10
4. Mirzacanova Vusala - ibt.sinif Lənkəran 10 sayli sertifikatN014L-10
5. Bayramova Maya -riyaziyyat Lənkəran 10 sayli sertifikatN015L-10
6. Ibrahimova Kasire - azerb.dili Lənkəran 10 sayli sertifikatN016L-10
7. Nazarova Natavan - edebiyyat Lənkəran 10 sayli sertifikatN017L-10
8. Mammadova Vusale - ingilis dili - Lənkəran 10 sayli sertifikatN018L-10
9. Məmmədova Gülarə əmə təlimi Lənkəran 10 sayli sertifikatN019L-10
10.Kisiyeva Xatire ibt.sinif Lənkəran 10 sayli sertifikatN020L-10
11.Abbasova Kamala - dil edebiyyat Lənkəran 10 sayli sertifikatN021L-10
12.Aliyeva Fidan - biologiya Lənkəran 10 sayli sertifikatN022L-10
13. Bayramova Ziyafet -riyaziyyat Lənkəran 10 sayli sertifikatN023L-10
III qrup 2008 oktyabr
1. Aliyeva Selala -ibt.sinif Lənkəran 10 sayli sertifikatN024L-10
2. Məmmədova Ulker ibt.sinif Lənkəran 10 sayli sertifikatN025L-10
3. Saida Akberova - riyaziyyat Lənkəran 10 sayli sertifikatN026L-10
4. Eliyeva Ayten - ibt.sinif Lənkəran 10 sayli sertifikatN027L-10
5. Eliyeva Xatire - ibt.sinif Lənkəran 10 sayli sertifikatN028L-10
6. Babayeva Konul - azerb.dili Lənkəran 10 sayli sertifikatN029L-10
7. Mirzacanova Natavan (Asagı Nüvədi) - kimya - sertifikatN030L-10
8. Babayeva Ilhame - tarix Lənkəran 10 sayli sertifikatN031L-10
9. Quliyeva Nefisa - əmək təlimi Lənkəran 10 sayli sertifikatN032L-10
10.Axundova Konul - fizika Lənkəran 10 sayli sertifikatN033L-10
11.Nazarova Kamile - psixoloq Lənkəran 10 sayli sertifikatN034L-10
IV qrup
1. Cəfərov Mayis - (Lənkəran DU) - tarix
2. Məmmədzadə Gülər- Lənkəran 10 sayli -az.dili
3. Abdullayeva Qalibə ( Asagı Nüvədi)- ibt.sinif
4. Məhərrəmova Iradə - (Asagı Nüvədi) biologiya
5. Gülnarə Əsgərova Lənkəran 7 N-li m=kt.- riyaziyyat
6. Aliyeva Mehriban - Lənkəran 10 sayli ibt.sinif
7. Aliyeva Lalə - Lənkəran 10 sayli ibt.sinif
8. Rahimova Sanubər - Lənkəran 10 sayli ibt.sinif
9. Məmmədova Elnarə - Lənkəran 10 sayli rəsm
10.Rəcəbova Zəminə - Lənkəran 10 sayli edebiyyat
11.Agayeva Zenfira - Lənkəran 10 sayli ibt.sinif
V qrup
1. Həsrətov Ramin - (Masallı r-n, Təzə Alvadı) riy-inform.sertifikatN039L-10
2. Əliyev Rahib - (Masallı r-n, Köcərli)- riy-inform. sertifikatN036L-10
3. Abdullayev Vaqif (Massallı, Isgəndərli),- riy-inform. sertifikatN035L-10
4. Cəfərov Cavad - (Masallı, Əhmədli) - ingilis dili sertifikatN038L-10
5. Mürsəlov Ilham - (Masallı, Çaxırlı) - fizika sertifikatN037L-10
6. Ağayeva Sevər - (Lənkəran DU) - biologiya
7. Muradova Hüsniyyə - Lənkəran 10 sayli az.dili
8. Əhmədova Vüsalə Lənkəran 10 sayli riy-inform.
9. Agayeva Şəfiqə (Boladi N1.) inform. sertifikatN041L-10
10.Əliyev Seyran - (Boladi N1.) fizika sertifikatN040L-10
11.Sadıxova Təbəssüm - rus dili(Boladi N1. direktor müavini)sertifikatN042L-10
VI qrup 02-14 yanvar 2009
1. Mirzəyeva Ülkər Miruvet - Lənkəran 8 saylı, az.dili.
2. Kərimova Gülşən Etibar - Lənkəran 10 saylı az.dili.
3. Abdullayeva Xəyalə Aydın Lənkəran 8 sayli - biologiya.
4. Səmədova ElnarəSəfər -Lənkəran 8 sayli tarix
5. Caniyeva Təranə Anvar Lənkəran 10 sayli ibtidai sinif
6. Axundova Ruhiyyə Həsim Lənkəran 10 sayli az.dili
7. Qurbanova Ilhamə Vaqif Lənkəran 10 sayli -ibt.sinif
8. Abbasova Gülşən Sahbaz Lənkəran 10 sayli ibt.sinif.
9. Huseynova Aybeniz Zakir Haftonu qesebesi ibt sinif.
10.Səfərova Aytekin Lənkəran 8 sayli ibt sinif
11.Akberova Menucer Qulamhuseyn Lənkəran 8 sayli biolog
VII qrup 15-29 yanvar 2009
1 Səfiyev Ramin Nurəddin Kərgalan m tarix-ict. 6 il
2 Haciyev Elvin Fəzail Kərgalan m tarix-ict. 2 il
3 Rzayeva Sevinc Muhəndis Kərgalan m riyaz-inf. 7 il
4 Qurbanova Kifayət Sulduz Kərgalan m ingilis 4 il
5 Nurullayeva Nuridə Əvəzsadiq Kərgalan m riyaz-inf. 4 il
6 Abbisova Mərifət Haqverdi Lənk.10 saylı ibt.sinif 26 il
7 Axundova Vusalə Həsənaa Lənk.10 sayli ibt.sinif 14 il
8 Cavadova Cicək Kərgalan m ibt.sinif 5 il
9 əfiyev Anar Qulam Kərgalan m riy.inf 1 il
10 Mirzəyeva Aynurə Lənk. 10 sayli ibt.sinif 3 il
11 Sixəliyeva Yeganə Haciəli Lənk. 10 sayli fizika 23 il
VIII qrup -02 fevral-14 fevral 2009 -
1 Abdullayeva Nəzakət Kərgalan m direktor, kimya -24 il
2 Səmədova Elduzə Əli Kərgalan m dir.müav. taix - .12.il
3 Rzayev Elçin Akif Kərgalan m dir.müav. biologiya 11.il
4 Nuriyev Münasib Müqərris Lənk. 8 saylı az.dili ədəb.7.il
5 Bədəlova Elnurə Abid Kərgalan m az.dili ədəb. .6.il
6 İmanova Ofelya Fikrət Lənk. 8 saylı ingilis dili .3.il
7 Ağayeva Kəmalə Balağa Kərgalan m ibt.sinif .5.il
8 Rufullayeva Aygün Ağasi Haftonu qəs. riy-inf. 5 il
9 Calalova Aida Fərəc Haftonu qəs. fizika 9 il
10 Məmmədova Bahar Zakir Lənk 10 saylı ingilis dili 20 il
11 Qafarova Mirzadə Hüseyn Lənk. 10 saylı ibt.sinif .28.il
12 Həmzəyeva Sabirə Həsənverdi Kərgalan m ibt.sinif 25 il
IX qrup -mart 2009 -
X-XI qrup -aprel 2009 -
//////////////////////////
Lənkan Dövlət Universiteti -INTEL galacak uchun tehsil -kurslarindan kecen muellimler--yanvar 2010 -
1 Məmmədov Arif Bilal
2 Kərimzadə İlhamə Fazil
3 Əliyev Ayəddin Baldadaş
4 Əlyev Afiq Xanoğlan
5 Əsgərov Vaqif Höccət
6 Paşayev Vüqar Yaqub
7 Həsənova Könül Yaşar
8 Mustafayev Tofiq Qəyyub
9 Kazimova Məlahət Şahin
10 Abdullayeva İlahə Əvəz
11 Bayramov Telman Bəhman
12 Əliyev Rəşad Fəxrəddin
13 Həbibov Şakir Əlif
14 Kəlbiyev Haşım Adil
15 Əliyev Zahid İclas
16 Əliyeva Sevinc Ələkbər
17 Əhmədova Ayna Əbdül
18 Abdullayeva Asudə Nəriman
19 Dənziyeva Könül Babaş
20 Quliyev Əhməd Ələkbər
21 Məcidova Leyla Qadir
22 Cəfərov Sahil Nizam
23 Cəfərova Nahidə İbrahim
24 Hüseynov Hüseynağa Mirzəcan
25 Hüseyn Fəxrəddin Şahbaz
26 Mahmudov Kamal Fətulla
27 Ağayeva Zülfiyyə Xanoğlan
28 Feyziyeva Ruxzarə Mirzə
29 Qasımov Hüseynəli Əjdər
30 Ağazdə Yədulla Bəbir
31 Baxşıyev Əliağa Arif
32 Şahbazov Balayar Xanqulu
33 Cahangirova Tükəzban Vəli
34 Əmənullayev Qabil Abış
35 Heydərov Rəfail Kəlbi
Lənkan Dövlət Humanitar Kolleci -INTEL galacak uchun tehsil -kurslarindan kecen muellimler--fevral qrup 1--2010 -
1. Əmənova Təravət Hacıağa
2. Əliyeva Aynur Mirtağı
3. Məlikova Nazlı Qiyas
4. Rüstəmov Bəyəli Rüstəm
5. Hüseynova İlhamə Əlirza
6. Rəhimova Məxvirə Ağaəli
7. Talıbov Şaməddin Mirzəmməd
8. Bağırova Kəmalə Müzəffər
9. Hüseynova Səbinə Kənan
10.Əsgərova Nüranə Allahverdi
Lənkan Dövlət Humanitar Kolleci -INTEL galacak uchun tehsil -kurslarindan kecen muellimler--fevral qrup-2--2010 -
1.Axundov Nadir Sənan
2.Ələsgərova Naibə Həbib
3.Əhmədova Sevər Zakir
4.Rzayeva Ülviyyə Əlihüseyn
5.Şabanova Nüşabə Ədalət
6.Kərimova Cəsarət Tahir
7.Sadıxova Almaz Vəkil
8.Hüseynov Əbdül Əkbər
9.Abdullayeva Günel Vaqif
10.Mustafayeva Şaistə Aydın
Lənkan 10 saylı m601ktəbdə yerləşən mərkəz 2010 aprel-dekabr -
1 Müzəffərova Reyhanə Vəlliağa Lənkəran 10 saylı ibtidai sinif
2 Abbasova Sevinc Oruc Lənkəran 10 saylı ibtidai sinif
3 Məmmədova Rəna Rafiq Lənkəran 10 saylı ibtidai sinif
4 Abdullayeva Samilə Tahir Lənkəran 10 saylı ibtidai sinif
5 Abdullayeva Səbirə Tahir Lənkəran 10 saylı ibtidai sinif
6 Əhmədova Fəridə Əli Lənkəran 10 saylı ibtidai sinif
7 Axundzadə Günay Nəsir Lənkəran 10 saylı ibtidai sinif
8 Muradova Yeganə Əsədulla Lənkəran 10 saylı ibtidai sinif
9 İbadova Zeynəb Xəlil Lənkəran 10 saylı riyaziyyat
10 İsayeva Aytən İsmail Lənkəran 10 saylı ibtidai sinif
11 Kərimov Sərxan Süleyman Lənkəran 7 saylı riyaziyyat
12 Dada.ova Rəna Qulu 7 saylı məktəb ibtidai sinif
13 Rəhmanova Nahidə Mirzağa 7 saylı məktəb ibtidai sinif
14 Qasımova Nərmin Cəbrayıl 7 saylı məktəb İngilis dili
15 İsrafilova İlkanə Mirəli 7 saylı məktəb ibtidai sinif
16 Əliyeva Nuridə Mirəşrəf 7 saylı məktəb ibtidai sinif
17 Məmmədova Aynur Aydın 7 saylı məktəb ibtidai sinif
18 Babayeva Samirə Məmməd 7 saylı məktəb ibtidai sinif
19 Əzizova Samirə Vaqif 7 saylı məktəb ibtidai sinif
20 Məmmədova Lətifə Əbülfəz 7saylı məktəb ibtidai sinif
21 Şahbazova Dilarə Məmməd 7 saylı məktəb ibtidai sinif
22 Məmmədova Samirə Vaqif 7 saylı məktəb ibtidai sinif
23 Əliyeva Samirə Namiq 7 saylı məktəb ibtidai sinif
24 Nəzirova Nərgiz Asif 7 saylı məktəb ibtidai sinif
25 Əhmədova Sevil Sadiq 7 saylı məktəb ibtidai sinif
26 Axundova Sevinc Əliəşrəf 7 saylı məktəb tarix
27 Cavadova Yeganə Ağadadaş 7 saylı məktəb ibtidai sinif
28 İskəndərova Samirə Cahangir 7 saylı məktəb ibtidai sinif
29 Hüseynbəyli Zeynəb Hacı 7 saylı məktəb ibtidai sinif
30 Həsənova Elnarə İsmayıl 7 saylı məktəb ədəbiyyat
31 Mahmudova Gülçöhrə Babək 7 saylı məktəb riyaziyyat
32 Nəsirova Fərəh Qurban 7 saylı məktəb riyaziyyat
33 Qasımova Rəhimə İsa 7 saylı məktəb coğrafiya
34 Musayeva Kəmalə Gülağa 7 saylı məktəb ingilis dili
35 Şahqubadbəyli Asya Ağəddin 7 saylı məktəb tarix
36 Quliyeva Nəzirə Akif 7 saylı məktəb ibtidai sinif
37 Məmmədova ülviyyə Məmməd 7 saylı məktəb biologiya
38 Axundova Rəisə Murad 7 saylı məktəb coğrafiya
39 Həsənova Mətanət Ağamirzə 7 saylı məktəb ingilis dili
40 Mirzəcanova Vüsalə Seyran 7 saylı məktəb tarix
41 İsmayilova Afət Camal 7 saylı məktəb kimya biologiya
42 Əliyeva Şəlalə Rafəddin 7 saylı məktəb ibtidai sinif
43 Qasımov Loğman Süleyman 7 saylı məktəb fiziki tərbiyə
44 Əzimova Aybəniz Bahadır 7 saylı məktəb ibtidai sinif
45 Məmmədova Könül Ələsgər 7 saylı məktəb ibtidai sinif
46 Axundova Sevda Vaqif 7 saylı məktəb ibtidai sinif
47 Axundova Leyla Aslan 7 saylı məktəb əmək
48 Nəcəfova Aygün Əhməd 7 saylı məktəb ibtidai sinif
49 Dadaşova Cüməqız Ağasadıq 7 saylı məktəb rəsm
50 Məmmədova Sevinc Əflatun 10 saylı məktəb rus dili
51 Qənbərov Dadaş Mirzəhüseyn Cil kom Riyaziyat, informatika
52 Məmmədzadə Əsgər Rəsul Cil kom Riyaziyyat, informatika
53 Əzimova Şəmsiyyə Şıxı Cil kom Fizika
54 Hsənova Aybəniz Arif Cil kənd orta məktəbi İbtidai sinif
55 Şəfiyeva Zeynəb Ağadadaş Cil kom İngilis dili
56 Kərimov Filman Əlisahib Cil kənd orta məktəbi Riyaziyyat, informatika
57 Təhməzova Təranə Mirzə Cil kənd orta məktəbi Psixoloq
58 Ağayeva Azadə Tofiq Cil kənd orta məktəbi Azərb.dili vəədəbiyyatı
59 Xurşudu Elşən Ağababa Cil kənd orta məktəbi Riyaziyyat
60 Həsənova Nüşabə Balarza Cil kənd orta məktəbi İbtidai sinif
61 Eyvazov Fəxrədin Səfail Mahmudavar k.o.m fiziki tərbiyə
62 Eyvazova Susanna Elşad Mahmudavar k.o.m fizika
63 Babayev Yarbala Babalı Cil k.o.m. tarix
64 Qənbərli Allahverən Əjdər Cil k.o.m. ədəbiyyat
65 Məmmədov Emin Hüseynağa Cil k.o.m. İngilis dili
66 Məmmədova Ofelya Ələmdar Cil k.o.m. İngilis dili
67 Səfərov Raqib Ramiz 10 saylı məktəb fiziki tərbiyə
68 Əliyeva Aybəniz Məmməd 8 saylı məktəb psixoloq
69 Hüseynova Südabə İsa 5 saylı məktəb Riyaziyyat
70 Abasova Aynur Şəfaəddin 10 saylı məktəb tarix
71 Bayramova Aytən Mübariz 10 saylı məktəb riyaziyyat
72 Hüseynova Kəmalə Ağahüseyn 10 saylı məktəb ibtidai sinif
73 Məmmədova Humra Mustafa 10 saylı məktəb ibtidai sinif
74 Həsənova Təhminə Səfərəli 10 saylı məktəb ibtidai sinif
75 Əliyeva Gülər Zəkəriyyə LXDG biologiya
76 Quliyev Rauf Mirzəhüseyn 10 saylı məktəb fiziki tərbiyə
77 Axundov Asif Firudin 10 saylı məktəb fiziki tərbiyə
78 Kərimova Günay Əhməd 10 saylı məktəb ədəbiyyat
79 Əhədov Habil Vəli 10 saylı məktəb fiziki tərbiyə
80 Cəfərova Şəhla Məhərrəm Tatova k.o.m riyaziyyat informatika
81 Zeynalova Ruhiyyə Himayət Tatova k.o.m ibtidai sinif
82 Əbülfətova Sevinc Miradil Tatova k.o.m ibtidai sinif
83 Həbibov Amid İlham Osaküçə k.o.m. tarix
84 Abdullayeva Röyalə Abdulla Osaküçə k.o.m. azərb.dili vədəbiyyat
85 Xanverdiyeva Şəbnəm Tofiq Osaküçə k.o.m. ibtidai sinif
86 Nəsirov Xanbaba Gülbaba Sinovlu k.o.m UTF və fizika
87 Dövlətov Nüsrət Şamməd Sinovlu riyaziyyat informatika
88 Bayramov Emin Elşad Sinovlu fiziki tərbiyə
89 Seyfullayeva Elnarə Hüseyn 10 saylı məktəb ibtidai sinif
90 İsmayılov Bayram Orucəli X İnternat Məktəbi azərb.dili və ədəbiyyat
91 Quliyeva Ülkər Yaşar X İnternat Məktəbi azərb.dili və ədəbiyyat
92 Qurbanova Gülər Zəkəriyyə X İnternat Məktəbi biologiya
93 Hüseynova Sevda Məmməd X İnternat Məktəbi həyat bilgisi
94 Məmmədova Rəfiqə Zeynal X İnternat Məktəbi həyat bilgisi
95 Axundova Firuzə Təyyar X İnternat Məktəbi informatika
96 Abbasova Cəmilə Nəcəf X İnternat Məktəbi texnologiya
97 Məmmədova Könül Qasım X İnternat Məktəbi informatika
98 Nəcəfov Heybət Cənnət X Internatİ Məktəbi fiziki tərbiyə
99 Hüseynova Fəxriyyə Ağabəy X İnternat Məktəbi həyat bilgisi
100 Bayramov Zaur Siyafət X İnternat Məktəbi tarix
2011 yanvar (trenerlər I.Safarova G.Hasanova)
1. Rəhimova Maisə Rəşid qızı XİM Əmək
2. İbadova Layə İbad qızı XİM İbtidai Sinif
3. Abbasova Esmira Surət qızı XİM İbtidai Sinif
4. Məmmədova Xanım Şafiq qızı XİM İbtidai Sinif
5. Şahbazova Zəminə Xəlil qızı XİM İbtidai Sinif
6. Quliyeva Elnarə Məzahir qızı XİM İbtidai Sinif
7. Şəfiyeva Türkanə Səxavət qızı XİM İbtidai Sinif
8. Sadıqova Vüsalə Əliağa qızı XİM Əmək
9. Məmmədova Könül Vaqif qızı XİM İbtidai Sinif
10.Nəzərova Qumru Zakir qızı XİM İbtidai Sinif
(trenerler- Sh.Eminova S. Quliyeva)
11.Nurullayev Kamran Oqtay Lənkəran Peşə liseyi Tarix
12.Ağayeva Sevda Feyruz Lənkəran Peşə liseyi Azərb.dili və ədəbiyyatı
13.Həsənov İnzadə Zəkəriyə Lənkəran Peşə liseyi Estetika
14.Məmmədova Aytən Bəhlul Lənkəran Peşə liseyi ingilis dili
15.Xurşudov Elvar Firudin Lənkəran Peşə liseyi GÇH
16.Əhmədov Hüsəməddin Mirzağa Lənkəran Peşə liseyi ixtisas fənni
17.Paşayev Nəriman Məmmədağa Lənkəran Peşə liseyi ixtisas fənni
18.Cavadov Nizamı Xəlil Lənkəran Peşə liseyi Fiziki tərbiyə
19.Axundova Zeynəb Orucəli Lənkəran Peşə liseyi ixtisas fənni
20.Əhmədova Qətibə Nadir Lənkəran Peşə liseyi ixtisas fənni
21.Şükürov Sakit Soltan Lənkəran Peşə liseyi ixtisas fənni
22.Dadaşov Dadaş Lənkəran Peşə liseyi ixtisas fənni
23 Əhmədova Lətifə Əkrəm qızı Xüsusi İnternat Məktəbi Həyat bilgisi (trenerler Ilhame Safarova, Gunay Hasanova)
24 Babayeva Fərqanə Nuri qızı Xüsusi İnternat Məktəbi Əmək
25 Quliyeva Bahirə Bəhmən qızı Xüsusi İnternat Məktəbi Əmək
26 Fərzullayeva Zemfirə Qənbər qızı Xüsusi İnternat Məktəbi İbtidai sinif
27 İbadova Yaqut Məhərrəm qızı Xüsusi İnternat Məktəbi İbtidai sinif
28 Hüseynova Ülviyyə Fəxrəddin qızı Xüsusi İnternat Məktəbi İbtidai sinif
29 Məmmədova Nəzakət Nizaməddin Xüsusi İnternat Məktəbi İbtidai sinif
30 Abbasova Şölə Mirsahib qızı Xüsusi İnternat Məktəbi Əmək
31 Abdullayeva Günay Faiq qızı Xüsusi İnternat Məktəbi İbtidai sinif
32 Əkbərova Kəmalə Mirzə qızı Xüsusi İnternat Məktəbi İbtidai sinif
33 Həbibova Xəyalə Fəxrəddin 2 -li tam o.m İbtidai sinif (trenerler Sherqiyye Eminova Samire Quliyeva)
34 Əliyeva Gülarə Oqtay 2 -li tam o.m İbtidai sinif
35 Nəzərova Aidə Məhərrəm 2 -li tam o.m İbtidai sinif
36 Həsənova Aytən Ələskər 2 -li tam o.m Biologiya
37 Əsgərli Aytən Ağasəlim 2 -li tam o.m İnformatika
38 Mirzəcanova Qənirə Şahverən 2 -li tam o.m İbtidai sinif
39 İsmayılova Gülnarə Mirzə 2 -li tam o.m fizika
40 Mirzəcanova Zülfiyyə Fərman 2 -li tam o.m İbtidai sinif
41 Əkbərova Nazənin Fizuli 2 -li tam o.m əmək
42 Kazımova İradə Paşa 2 -li tam o.m kimya

Sizə bütün həyatınızda uğurlar arzulayıram.
<<<<<

        Müəllim otağı Balacalar üçün Ş a g i r d T e s t Physics   help Anketa HOME



        Hosted by uCoz